Bestyrelsen

Bestyrelsen består af 12 medlemmer, og alle bestyrelsesmøder er åbne. Vil du være en del af bestyrelsen? Så kontakt Steen Hansen på nedenstående e-mail eller telefon.

Steen Hansen
Konstitueret formand
steen.h@3f.dk
23 22 66 74

Natasha Epstein
Kasserer, web- og social medie-ansvarlig
natasha.epstein63@gmail.com
28764727

Søs Aakjær Arildsø
Sos_Rosenkvist@outlook.dk
27 63 80 03

Mette Jensen
mettejensen857@gmail.com
26 46 00 04

Jurjen de Boer
yurideboer@get2net.dk
61 84 43 96

Kim Hardy Sørensen
Medlemsansvarlig
kim.sorensen33@yahoo.com
26 35 08 49

Helle Dalsgaard
Medlemsansvarlig
helle@dalsgaard.org
58 53 33 19

Leif Scharling
f.l.scharling@gmail.com
51 37 80 47

Søren Jakobsen
soejac@icloud.com
31 32 57 57

Lene Sieling
sieling@rocketmail.com
60 65 80 47

Jens Gade Larsen
j.gadelarsen@gmail.com
60 24 05 76

Jørgen Grüner
jogru@slagelse.dk
92 43 82 28

Kasper Kraiberg
kraiberg@gmail.com
24 45 70 47