SF Aalborgs bestyrelse

pr. 26. marts 2018

 

Den samlede bestyrelse, inklusiv suppleanter kan kontaktes via mailadressen bestyrelsen@sf-aalborg.dk 

Download bestyrelsens forretningsorden her

 

 

 

  Allan Norré Pedersen

Formand, Allan Norré Pedersen  
Mail: allan.norre@gmail.com/formand@sf-aalborg.dk 
Telefon: 23272181

 

 

Selmer Nielsen

Kasserer, Selmer Nielsen
Mail: kasserer@sf-aalborg.dk
Telefon: 21753617

 

 

Lars Hoffmeyer Novrup 
Organisatorisk næstformand/Webansvarlig, Lars Hoffmeyer Novrup
E-mail: lars@sf-aalborg.dk 
Telefon: 25629970

 

 

SFU repræsentant, Christian Smedegaard 
E-mail: cs.smedegaard@gmail.com

 

 

 

Inge Ibsen Fomcenco

Bestyrelsesmedlem, Inge Ibsen Fomcenco 
Mail: fomcenco@hotmail.com
Telefon: 25200920

 

Bestyrelsesmedlem, Ansvarlig for sociale medier, Line Petersen
Mail: line.petersen92@gmail.com
Telefon: 61390326

  

 

Betyrelsesmedlem,  Jørgen Andersen  
Mail: jbirkemose54@gmail.com
Telefon: 22217707 

 

Lasse Hjorthøj Jensen

Bestyrelsesmedlem, Lasse Hjorthøj Jensen
E-mail: lassehjorthoj@gmail.com
Telefon: 20932912

 

Erik Busse

Bestyrelsesmedlem, Tovholder i miljøgruppen, Erik Busse
Mail: busse@gvdnet.dk
Telefon: 98140110  

 

 

Suppleanter:

  

1. suppleant, Magnus Kronborg Christiansen
E-mail: magnus.kronborg@hotmail.com
Telefon: 30483745

 

 

 

undefined

2. suppleant, Finn Karstenskov
E-mail:Karstenskov@mail.dk
Telefon: 21479990

 

Lisbeth Bech Poulsen

3. suppleant, Lisbeth Bech Poulsen
Mail: Lisbeth.Poulsen@ft.dk
Telefon: 33374428 

 

 

Revisorer:

Anders Hind og Hanne Dam

1. suppleant: Jane Østergaard. 2. suppleant: Allan Caspersen 

Univers
Mobil navigation