SF Aalborgs bestyrelse

pr. september 2016

 

 

 undefined

Formand, Jacob Klivager Vestergaard
Mail: formand@sf-aalborg.dk  
Telefon: 61305117 

 

 

Selmer Nielsen

Kasserer, Selmer Nielsen
Mail: kasserer@sf-aalborg.dk
Telefon: 21753617

 

 

undefined

Politisk næstformand,Finn Karstenskov
E-mail:Karstenskov@mail.dk
Telefon: 21479990

 

Lars Hoffmeyer Novrup 

Organisatorisk næstformand/Webansvarlig,
Lars Hoffmeyer Novrup
E-mail: medlemsansvarlig@sf-aalborg.dk
Telefon: 25629970

 

SFU repræsentant, Matthias Ulbjerg Kristensen
E-mail: matthiasuk@gmail.com
Telefon: 30256288

 

Allan Norré Pedersen

Ansvarlig for sociale medier, Allan Norré Pedersen  
Mail: allan.norre@gmail.com
Telefon: 23272181

 

SFU repræsentant,  Christian Victor Rothoff Danielsen
Mail: cvr.danielsen@gmail.com
Telefon: 24435263

 

Den samlede bestyrelse, inklusiv suppleanter og byrådsmedlem, kan kontaktes via mailadressen bestyrelsen@sf-aalborg.dk 

Formand, kasserer, næstformænd, sekretær og SFU-repræsentant Matthias Ulbjerg Kristensen udgør bestyrelsens forretningsudvalg.

Download bestyrelsens forretningsorden her

Download bestyrelsens rengøringsplan her 

 

Bente Toft-Nielsen 

Bestyrelsesmedlem, Bente Toft-Nielsen
Mail: bente@landcad.dk
Telefon: 40199485

 

 undefined

Bestyrelsesmedlem, Niels Kronborg Jensen
Mail: nielskronborgjensen@gmail.com
Telefon: 22921150

 

Nikolaj Kristian Andersen
Bestyrelsesmedlem, Nikolaj Kristian Andersen
Mail: 9koland@gmail.com
Telefon: 20892231

 

Erik Busse

Bestyrelsesmedlem, Tovholder i miljøgruppen, Erik Busse
Mail: busse@gvdnet.dk
Telefon: 98140110  

 

Bestyrelsesmedlem, Tordis Mohr Jacobsen
Mail: Tordismohrjacobsen@gmail.com
Telefon: 29937828 

 

Suppleanter:

 

 

Lisbeth Bech Poulsen
1. suppleant, Lisbeth Bech Poulsen
Mail: Lisbeth.Poulsen@ft.dk
Telefon: 33374428

 

Inge Ibsen Fomcenco

2. suppleant, Inge Ibsen Fomcenco 
Mail: fomcenco@hotmail.com
Telefon: 25200920

 

Jane Østergaard

3. suppleant, Jane Østergaard
Mail: jane.oestergaard@gmail.com
Telefon: 98161106

 undefined

4. suppleant, Lene Linnemann
Mail: leli@rn.dk
Telefon: 61744057

 

 

 

Revisorer:

Anders Skjødt Thomsen og Hanne Dam

1. suppleant: Anders Hind. 2. suppleant: Jane Østergaard

Univers
Mobil navigation