SF Aalborgs bestyrelse

pr. 6. marts 2017

 

 

 

undefined

Politisk næstformand/talsperson: Finn Karstenskov
E-mail:Karstenskov@mail.dk
Telefon: 21479990

 

 

Selmer Nielsen

Kasserer, Selmer Nielsen
Mail: kasserer@sf-aalborg.dk
Telefon: 21753617

 

 

Lars Hoffmeyer Novrup 
Organisatorisk næstformand/Webansvarlig, Lars Hoffmeyer Novrup
E-mail: lars@sf-aalborg.dk 
Telefon: 25629970

 

 

SFU repræsentant, Christian Smedegaard 
E-mail: cs.smedegaard@gmail.com

Den samlede bestyrelse, inklusiv suppleanter og byrådsmedlem, kan kontaktes via mailadressen bestyrelsen@sf-aalborg.dk 

Download bestyrelsens forretningsorden her

Download bestyrelsens rengøringsplan her 

 

Bente Toft-Nielsen 
Bestyrelsesmedlem, Bente Toft-Nielsen
Mail: bente@landcad.dk
Telefon: 40199485

  

Allan Norré Pedersen

Ansvarlig for sociale medier, Allan Norré Pedersen  
Mail: allan.norre@gmail.com
Telefon: 23272181

Matthias Ulberg Kristensen

Medlemsansvarlig, Matthias Ulberg Kristensen
E-mail: matthiasuk@gmail.com
Telefon: 30256288

 

Lasse Hjorthøj Jensen

Bestyrelsesmedlem, Lasse Hjorthøj Jensen
E-mail: lassehjorthoj@gmail.com
Telefon: 20932912

 

Erik Busse

Bestyrelsesmedlem, Tovholder i miljøgruppen, Erik Busse
Mail: busse@gvdnet.dk
Telefon: 98140110  

 

 

Suppleanter:

  

Inge Ibsen Fomcenco

1. suppleant, Inge Ibsen Fomcenco 
Mail: fomcenco@hotmail.com
Telefon: 25200920

 

Jane Østergaard

2. suppleant, Jane Østergaard
Mail: jane.oestergaard@gmail.com
Telefon: 98161106

 

Lisbeth Bech Poulsen

3. suppleant, Lisbeth Bech Poulsen
Mail: Lisbeth.Poulsen@ft.dk
Telefon: 33374428 

 

 

Revisorer:

Anders Skjødt Thomsen og Hanne Dam

1. suppleant: Anders Hind. 2. suppleant: Jane Østergaard

Univers
Mobil navigation