undefined

VELKOMMEN TIL BESTYRELSEN I SF – GRIBSKOV  PARTIFORENING

Vi vil prøve på at holde siden ajourført med de nyeste arrangementer, læserbrev, artikler og andet materiale som SF Gribskov laver.  Hvis I opdager fejl eller mangler så kontakt os, så får vi det rettet hurtigst muligt!  Kontakt vedrørende hjemmesiden: webmaster@sf-gribskov.dk

undefined

 

undefined

Bestyrelsen valgt 06. februar 2016

Formand

undefined

Kirsten Rolfsager
rolfsager@sf-gribskov.dk
Tlf.: 20404218

 

Næstformand

undefined

Britta Christholm
britta@sf-gribskov.dk
Tlf.: 28150112

Kasserer

undefined

Ellen Bielefeldt
ellen@sf-gribskov.dk
Tlf.: 49717506

Sekretær

undefined

Børge Søreensen
borge@sf-gribskov.dk
Tlf.: 48302042

Medlem

undefined

Kirsten Juul
kiju@sf-gribskov.dk
Tlf.: 48318235

Medlem

undefined

Peter Berthelsen
peter@sf-gribskov.dk
Tlf.: 48392204

Webmaster

undefined

Jens Hoffmann
jens@sf-gribskov.dk

 

Suppleant

undefined

Susanne Berthelsen
susanne@sf-gribskov.dk

Suppleant

undefined

Jens Rane Holck
jensrane@sf-gribskov.dk 

 

Revisor

undefined

Willy Christiansen

Revisorsuppleant

undefined

Bente Pedersen

LM delegeret: 

Kirsten Rolfsager og Britta Christholm

Regions repræsentant: 

Kirsten Juul og Jens Rane Holck

 

 

Univers
Mobil navigation