undefined

VELKOMMEN TIL BESTYRELSEN I SF – GRIBSKOV  PARTIFORENING

Vi vil prøve på at holde siden ajourført med de nyeste arrangementer, læserbrev, artikler og andet materiale som SF Gribskov laver.  

Hvis I opdager fejl eller mangler så kontakt os, så får vi det rettet hurtigst muligt!  

Kontakt vedrørende hjemmesiden: webmaster@sf-gribskov.dk

undefined

 

undefined

Formand

undefined

Kirsten Rolfsager

Email: rolfsager@sf-gribskov.dk


 

Næstformand

undefined

Britta Christholm

Email: britta@sf-gribskov.dk


 

Kasserer

undefined

Ellen Bielefeldt

Email: ellen@sf-gribskov.dk


 

Sekretær

undefined

Jens Rane Holck

Email: jensrane@sf-gribskov.dk


 

Medlem

undefined

Kirsten Juul

Email: kiju@sf-gribskov.dk


 

Medlem

undefined

Peter Berthelsen

Email: peter@sf-gribskov.dk


 

 Suppleant

undefined

Susanne Berthelsen

Email: susanne@sf-gribskov.dk


 

Suppleant

undefined

Børge Sørensen

Email: borge@sf-gribskov.dk


 

Revisor

undefined

Willy Christiansen


 

Revisor suppleant

undefined

Bente Pedersen


 

Webmaster

undefined

Jens Hoffmann

Email: jens@sf-gribskov.dk

 

 


LM delegeret:

Jens Rane Holck - Kirsten Rolfsager 

Gæst: Britta Christholm

 


 

 

 

 

 

Bestyrelsen er valgt på GF lørdag den 03. februar 2018

Univers
Mobil navigation