AKTIVITETER I SF HILLERØD

                 

 

Kalender for efteråret 2017

 

 

Man. 9. okt.     kl. 20-21            Før ØU møde                               Løngangsgade 27

Tir. 10. okt.      kl. 16-20            Besøg af Pia OD                          3F, Milnersvej 41D

Tor. 12. okt.     kl. 19-21            Kampagnegruppemøde          Slangerupgade 18, st.th

Søn. 15. okt.    kl. 13 -                Svampetur                                    Gribskov

Man. 16. okt. kl. 19-21.30        Bestyrelsesmøde                       Køgemestervej 13

Lør. 28. okt.     kl. 12 -                Plakatophængning                    Overalt

Søn. 29. okt.    kl. 11-13            Arkitekturmøde                         Torvet, Slotsbio

Lør. 4. nov.       Kl. 10-14            Valgkampagne                            Torvet

Lør. 11. nov.    Kl. 10-14            Valgkampagne                            Torvet, Trine Torp kl. 13-14

Søn. 12. nov.   Kl. 14 -                3F, film og debat                        Slotsbio

Lør. 18. nov.    Kl. 10-14            Valgkampagne                            Torvet, Lise Müller kl. 11-13

Søn. 19. nov.   Kl. 10 -                Brunch og jazz?                           Slotsbio

 

Vælgermøder:

Man. 9. okt.     kl. 17-19.30      Vælgermøde                               SALTO

Man. 23. okt.  kl. 19.30-           Dialogmøde om idrætten       Frederiksborgcentret

Tor. 26. okt.     kl. 19.30-22.30       Nødebo Lokalråd                 Nødebo Kro

Fre. 27. okt.     kl. 15.30-16.30        Tag Ansvar Debat               Slotsgade 9B

Man. 30. okt. kl. 8.10-11.35          Debatmøde med elever     Frederiksborg Gymnasium

Man. 30. okt. kl. 18 - ?             Debatmøde med Brødeskov Lokalråd       Brødeskov

Tir. 31. okt.       kl. 19-21            Vælgermøde                               Harløse Forsamlingshus

Ons. 1. nov.     kl. 19.30-21.30        Gadevang Asyl                    Rankeskovvej 4, Gadevang

Tor. 2. nov.      kl. 16-21            Vælgerarrangement med TV2 Lorry       Biblioteket

Man. 6. nov.                                 Tur med DI

Tir. 7. nov.        kl. 18-21            Vælgermøde                               Alsønderup Sogns Lokalråd

Ons. 8. nov.     kl. 19-21            Vælgermøde                               Grundtvigs Højskole

Tor. 9. nov.                                   Vælgermøde                               Dansk Handicapforbund

Man. 13. nov.                              Vælgermøde                               Danske Bank

Tir. 14. nov.      kl. 16-18            Vælgermøde                               Grønnegadecentret

Tor. 16. nov.    kl. 19-21            Vælgermøde                               Skævinge Kro

 

 

 

 


 

Univers
Mobil navigation